Bike Kanciapa Świeradów-Zdrój
Bike Kanciapa Logo

szkolenia rowerowe

Świeradów-Zdrój

Jeździć szybciej, swobodniej, bezpieczniej, a przede wszystkim czerpać z tego dużo większą frajdę! To jedno zdanie doskonale opisuje szkolenia techniki jazdy.

To najlepsza inwestycja jaką możesz poczynić jeśli chcesz rozwijać swoją rowerową zajawkę. Nie zyskasz tyle nawet kupując nowy rower, ile jesteś w stanie osiągnąć inwestując w siebie i  technikę.

Ale jest tu mały haczyk… Tak jak pizzy nie robisz od pieczenia składników, matematyki nie uczysz się od pierwiastków, tak samo techniki jazdy na rowerze górskim nie uczysz się od środka! To podstawy są najważniejsze i to właśnie tam jest najwięcej do roboty. Dlatego każdy, niezależnie od tego ile siedzi już w siodle zaczyna u mnie szkolenia od podstaw. Dopiero po usystematyzowaniu fundamentalnych kwestii, można poruszać bardziej zaawansowane zagadnienia i wjeżdżać w wymagający teren.

Myślisz, że podstawy Ci nie potrzebne i znasz je doskonale? To powiedz mi o 3 aspektach związanych z opuszczeniem pięt. 😉

Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją technikę, ale aktualnie nie masz roweru to nic straconego. Wypożyczalnia Bike Kanciapa stoi otworem, a w pakiecie szarpnę się nawet na jakiś rabat. 😉

szkolenia rowerowe

Świeradów-Zdrój

Szkolenia indywidualne pozwalają dopasować program najlepiej do Twoich potrzeb. Przekłada się no na szybsze osiągnięcie zamierzonych efektów. 

Na szkolenia możesz wpaść sam lub ze znajomymi. Powyżej 5 osób ustalamy indywidualny cennik, ponieważ wtedy do prowadzenia zajęć niezbędnych jest 2 instruktorów.

Bike Kanciapa

Ul. Stefana Batorego  2a

Świeradów-Zdrój

Godziny otwarcia

09:00 – 17:00
Cały tydzień

Szybki kontakt

Tel: 500 804 900
kontakt@bikekanciapa.pl

Partnerzy

Hotel St. Lukas

Izerriders

O’NEAL

Pogoda
+1
°
C
H: +
L: +
Świeradów-Zdrój
Środa, 13 Listopad
Prognoza 7-dniowa
 
Czw Pt So Nie Pn Wt
+ +11° +11° + +11° +
+ + + + +